Prosze rozwiążcie na juttro!!!!! Powtórki z plusem. dla klasy VI szkoły podstawowej. zestaw zadań nr.6. ,,Gimnazjum''. Ewa uczennica klasy VIa przeprowadziła w swojej klasie ankietę dotyczącą wyboru gimnazjum.Każdy uczeń mógł wybrać tylko jedną szkołę.Na podstawie wyników. ankiety obliczyła że 1/3 szóstoklasistów wybrała
odpowiedzi do powtorki z plusem dla klas 6 szkoly podstawowej ZESTAW ZADAN NR4 PLZ chociaz kilka odpowiedz prosze sa mi bardzo potrzebne
Powtorki-z-plusem-sp-zestaw-8-pdf (pdf) - dokument basienkazmc - Pobierz z Doci.pl. Dokumenty 48. Odsłony 17 646. Obserwuję 13. Rozmiar dokumentów 154.5 MB. Ilość pobrań 8 720. R E K L A M A.
Vay Nhanh Fast Money. POWTÓRKI Z PLUSEM DLA KLASY VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ ZESTAW ZADAŃ NR 2W magazynie firmy Buduj z Nami znajdują sie następujące towary- cemeny (50 worków) -terakota(180 kartonów po 9 płytek)- gips (170 worków ) -glazura (250 kartonów po 35 płytek)-wapno (35 worków) -gres (75 kartonów po 15 płytek)-kej (50 worków) -emulsja gruntująca w pojemnikach 5-litrowych(84szt.) płytek w magazynie jest więcej: terakoty czy gresu? O ile więcej?Odpowiedź: płytka gresu waży waży karton tych płytek? kg kg kg kg3 Worek wapna waży 25kg i jest 5 razy ciężzy od worka waży worek gipsu? kg kg4. Ile litrów emulsji gruntującej znajduje się w magazynie?Odpowiedź: Mietek zakupił w firmie Buduj z nami siedem 25-kilogramowych worków cementu oraz jedenaście 6 kilogramowych kartonów cementu kosztuje 10,50 zł, a karton glazury-37,50zła) ile zapłacił pan Mietek za zakupyOdpowiedź:b)Dopuszczalna ładowność przyczepki pana Mietka wynosi 140kg. Ile co najmniej kursów musi wykonać pan Mietek, aby przewiźć na swojej przyczepce cały zakupiony towar?Odpowiedź:c)Zaproponuj podział zakupionego tawaru na poszczególne że towar musi być transportowany w oryginalnych Mietek ułożył płytki na ścianie w kuchni. Pas kafli miał wysokość 95 cm i długość 3,8 m. Ile metrów kwadratowych płytek położył pan Mietek?Odpowiedź:7. Pan Mietek oszacował,że remont mieszkania zajmie mu 54 godziny. Remont rozpoczął 20 lipca w poniedziałku do piątku łącznie poświęceł 450 minut na odnawianie mieszkania, a w soboty - 8godzin. W niedziele nie pracował. Padaj planowaną datę zakończenia W salonie,którego plan znajduje sie na rysunku obok, pan Mietek postanowił przykleić taśmę ozdobną wzdłuż brzegu metrów taśmy potrzebuje?Odpowiedź:
POWTÓRKI Z PLUSEM DLA KLASY VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ Zestaw zadań nr 4 Imię i nazwisko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Klasa . . . . . . . . . . . . . . Rozkład jazdy pociągu „Krzyżak” na trasie Gdynia Główna Osobowa – Malbork Liczba kilometrów Stacja Godzina przyjazdu Godzina odjazdu 0 Gdynia Główna Osobowa – 13:40 9 Sopot 13:50 13:51 21 Gdańsk Główny 14:05 14:06 53 Tczew 14:37 14:38 72 Malbork 15:50 – Rozkład jazdy pociągu „Tur” na trasie Tczew – Chojnice Liczba kilometrów Stacja Godzina przyjazdu Godzina odjazdu 0 Tczew – 14:45 24 Starogard Gdański 15:12 15:13 67 Czersk 16:01 16:02 97 Chojnice 16:47 – 1. Ile czasu trwa podróż pociągiem „Krzyżak” z Gdyni Głównej Osobowej do Malborka? A. 130min. B. 1 godz. 10min. C. 80min. D. 2 godz. 20min. 2. Ile kilometrów pokonuje pociąg „Tur” od stacji Starogard Gdański do Chojnic? A. 7300m B. 73 km C. 97 km D. 121 km Michał, który mieszka z rodzicami w Gdyni, ferie zimowe postanowił spędzić u babci w Czersku. Podróż odbył dwoma pociągami. Gdy przesiadał się w Tczewie, spojrzał na wskazanie miejscowego termometru, który pokazywał −9◦C. Pomyślał: „Ostatnio, kiedy tu byłem, termometr wskazywał 22◦C”. 3. O ile stopni Celsjusza spadła temperatura od ostatniego pobytu Michała w Tczewie? A. 13◦C B. 31◦C C. −13◦C D. −31◦C 4. Jak długo Michał czekał w Tczewie na pociąg „Tur”? A. 8min. B. 7min. C. 15min. D. 17min. Inspiracją zestawu jest książka Kalendarz szóstoklasisty — rzetelny kurs przygotowujący do sprawdzianu w klasie szóstej. 5. Bilet normalny z Gdyni Głównej Osobowej do Czerska przez Tczew kosztuje 18 zł 30 gr. Michał podróżował ze swoim psem Tofikiem. Chłopcu przysługuje 2 5 zniżki, a Tofikowi 9 10. Oblicz łączny koszt podróży Michała z Tofikiem do Czerska. Odpowiedź: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6. Z jaką średnią prędkością porusza się pociąg „Tur” na trasie Czersk – Chojnice? Odpowiedź wyraź w km h . Odpowiedź: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Cennik cukierni „Ptyś” Rodzaj ciasta Cena (za szt.) Rodzaj ciasta Cena (za 1 kg) Lody Cena (za gałkę) Pączki 1,30 zł Szarlotka 22,10 zł Waniliowe 1,60 zł Drożdżówki 1,40 zł Sernik 21,70 zł Czekoladowe 1,60 zł Ciastka francuskie 1,60 zł Strucel 18,30 zł Truskawkowe 1,60 zł 7. Ile kosztuje pół kilograma szarlotki? A. 11,50 zł B. 12 zł 10 gr C. 11 zł 5 gr D. 10 zł 12 gr 8. Ile zapłacimy za trzy gałki lodów waniliowych? A. 4 zł 8 gr B. 4,80 zł C. 48 zł D. 48 gr 9. Mama Marty wybrała się na zakupy do cukierni „Ptyś”. Kupiła 5 pączków, 2 ciastka francuskie, 4 drożdżówki oraz 40 dag sernika. Ile zapłaciła za zakupy? Odpowiedź: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Inspiracją zestawu jest książka Kalendarz szóstoklasisty — rzetelny kurs przygotowujący do sprawdzianu w klasie szóstej. nie musicie rozwiazac wszystkiego ale za odpowiedzi zbedne typu "nie umiem" w celu uzyskania punktów zglaszam to do moderatora o zablokowanie waszego konta (za rozwiazanie daje naj)
Powtórki z plusem dla klasy VI szkoły podstawowej Krzyś Pieniążek miesięcznie ma osiem lekcji gry na skrzypcach . Ile kosztuję jedna lekcja ? Miesięczny budżet rodziny państwa Pieniążek w lutym 2009 roku wyniósł 3200 zł. Rozkład wydatków był następujący: Opłaty 0,3 Rozrywka 0,05 Lekcje gry na skrzypach dla Krzysia 0,1 Dodatkowe wydatki 0,15 Jedzenie 0,4 Tak wygląda diagram . Odpowiedzi: 2 0 about 13 years ago 3200zł *0,1 = 320 zł Tyle zapałacili za 8 lekcji 8lekcji-320 zł 1lekcja -x x=320/8= 40 Jedna lekcja koszuje 40 zł. Massami Experienced Odpowiedzi: 257 0 people got help 0 about 13 years ago 320/8=40zł odp.:Jedna lekcja kosztuje 40zł. malutka258 Newbie Odpowiedzi: 3 0 people got help Najnowsze pytania w kategorii Matematyka
powtórki z plusem odpowiedzi